קורס אופיס 365

video iconניתן לקיים את הקורס און ליין, באמצעות תוכנת זום.

 "מעשים גדולים לא נעשים בכוח אלא בהתמדה." סמואל ג'ונסון

הדרכה באופיס 365(Office 365). 

אנו מקיימים הדרכות בעסקים לתוכנות אופיס 365 , תוכנית הלימודים נבנת לפי התאמה אישית של צרכי הלקוח.
להזמנת הדרכה ופרטים נוספים אנא מלא את טופס צור קשר ונחזור אליך בהקדם עם הצעת מחיר. 

מה זה אופיס 365 ? 

חבילת אופיס 365 (Office 365) - היא גרסה אינטרנטית של חביילת האופיס המשרדית המותקנת במחשב ומאפשרת ללקוחתיה לעבוד עם תוכנות האופיס מכל מקום, במערכות הפעלה שונות ומכשירים שונים כולל טלפונים חכמים וטאבלטים וכד' ללא צורך בהתקנת תוכנת האופיס. בחלק מהרשיונות ניתן להתקין גם את האפליקציה על המחשב. גרסה זו של אופיס 365 תהיה תמיד מעודכנת לגרסת האפליקציה החדשה ביותר ותקבל עדכונים ראשונים לפני כולם. 
עבודה עם האופיס מתאפשרת בעזרת תוכנות העובדות באמצעות דפדפן האינטרנט שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת לעבוד עם התוכנה זה,  להתחבר באמצעות שם משתמש וסיסמא לאתר של מיקרוסופט והתוכנות זמינות
שם בממשק אינטרנט הדומה לזו של התוכנה המותקנת על המחשב. בנוסף אתם מקבלים שטח אחסון בענן לשמור את הקבצים שלכם בכדי שיהיו זמינים עבורכם מכול מקום וכל מכשיר.  

אנו מלמדים גם את הגרסאות בענן וגם את הגרסאות המותקנות על המחשב יחד עם גרסת הענן יש כלים נוספים בהתאם לחבילה שלכם כולל:  SharePoint , OneDrive,  Teams, Yammer, Power BI, Publisher, Skype for business, Exchange, Stream בהתאם לחבילה בה אתם נמצאים.
השירות בענן כולל נפח אחסון לגיבוי מסמכים דבר המאוד חשוב לארגון מבחינת אבטחה והגנה על המידע וגם מאפשר לעבוד מכל מקום.

אופיס 365 מאפשרת למספר אנשים לעבוד יחד על אותם מסמכים באותו הזמן, ליצור פגישות מקוונות, שיתוף קבצים עם הרשאות, דואר אלקטורני ברמה עסקית ועוד. 

חבילות אופיס 365 כוללים מספר מסלולים לעסקים , לקוחות פרטיים וארגונים שלא למטרות רווח. חלקם לפי תשלום חודשי וחלקם בתשלום שנתי או חד פעמי. 

שים לב !!! ישנה גרסת אופיס חינמית בשם Office Online מדובר על גרסה לא מלאה של תוכנות האופיס עבור המשתמש הביתי הכוללת אחסון של 15GB בענן של מיקרוסופט. 
כל מה שנדרש זה לפתוח חשבון בחינם באתר מיקרוסופט.  לחץ כאן לתחילת עבודה בגרסת אופיס אונליין  או לחץ כאן לפרטים נוספים על מסלולים למשתמש הביתי באופיס 365. 


ניתן לצפות בהבדלים בין החבילות אופיס השנות לעסקים בקישור הזה : 
https://products.office.com/he-il/business/compare-more-office-365-for-business-plans 

לצפייה ולהתנסות ללא תשלום בחבילות אופיס הכוללות גרסאות מלאות על בסיס חודשי ללקוחות ביתיים ניתן לצפות בקישור הזה : 

https://products.office.com/he-il/buy/compare-microsoft-office-products 

קישור  לאתר אופיס 365 https://www.office.com/

Joomla SEF URLs by Artio